Бізнес план автомийки - зразок

Відкриття автомийки - хороша ідея, але без готового бізнес-плану автомийки це практично неможливо. У Вас він буде! Ви можете завантажити безкоштовний бізнес план автомийки або написати свій бізнес-план.

Ваш бізнес-план може бути стартовою точкою на шляху до розвитку бізнесу з величезною мережею автомийок. Адже правильний бізнес-план це путівник і свого роду інструкція по застосуванню бізнесу.

З чого почнемо? Для початку давайте визначимося з сумою, яку Ви готові вкласти в бізнес, адже витрати, вони ж вкладення, будуть включати в себе оренду або купівлю приміщення, оформлення документів, придбання обладнання, ряд додаткових витрат.

Старт будь-якого бізнесу починається з вивчення ринку. Чи достатньо у Вас потенційних клієнтів? Велика конкуренція? Який вид автомийки для Вас буде найбільш вигідним, а для Ваших клієнтів найпривабливішим?

Як виявляється, прогрес не стоїть на місці, і при виборі мийки Вам доведеться гарненько розкинути звивинами: суха автомийка, ручна мийка, мийка на вулиці, автоматична мийка, вона ж «щіткові тунелі» (те, що вичерпало себе на Заході і неминуче нападає на нас), а також мийка самообслуговування.

Коли Ви визначитеся з вибором, Вам буде набагато простіше орієнтуватися в подальших обчисленнях.

Бізнес-план автомийки

  1. Район, де буде знаходитися мийка. Розцінки на оренду, продаж дуже часто залежать від місця розташування. Наприклад, якщо в районі А ціна становить 200 у.о. за кв. м., то в районі вона буде становити 1000 у.о., тому що, так як цей район знаходиться в центрі міста.
  2. Будівля мийки. Тут варіантів багато – купівля, оренда, будівництво. В останньому треба також врахувати ціну на будматеріали. У разі оренди та купівлі обов'язково уточніть наявність комунікації та можливість їх розширення.
  3. Обладнання для мийки, миючі, поліруючі засоби.
  4. Команда працівників автомийки. В даному виді бізнесу досвід важливий, оскільки підхід до будь-якого покриття автомобіля вимагає особливої уваги, не кажучи вже про оббивку салону. Адже нікому не хочеться відшкодовувати збитки. Тому, особливу увагу потрібно приділити підбору персоналу.
  5. Документи.
  6. Стаття додаткових витрат, включаючи ЗП.

Фінансова план відкриття авто мийки

Оренда приміщення – 85 кв. м. близько 4500 у.о., купівля мийки від 50 тис. у.о.

Обладнання для автомийки

  • ручна мийка + хімічні миючі засоби, засоби для полірування, пилосос і т. д. – близько 30 тис. у.о.;
  • автомийка (повний комплект) – від 35 до 120 тис. у.о.

Однією з найважливіших одиниць обладнання є апарат для очищення і рециркуляції води, без нього Вашу автомийку просто закриють. Коштує таке диво від 3 000 до 7 000 у.о.

Документи, їх оформлення обійдеться приблизно в 5000 у.о., але ціна може коливатися, залежно від місця розташування, району і навіть міста.

ЗП, інші витрати покриються прибутком. Як правило, з 100% прибутку, 40% отримує власник, а решта 60% іде на інші витрати: хімічні миючі засоби, податки, заробітну плату, витратні матеріали.

Реклама мийки автомобілів

Реклама є підгодівлею для Ваших клієнтів – один з китів успіху. Якщо говорити про привабливість Вашої автомийки, існує безліч способів для залучення клієнтів. Та ж система знижок, або фаст фуд, рест рум будуть яскраво відрізняти Вас від Ваших конкурентів. Так, це додаткові витрати, але і прибуток буде не маленьким.

Також Ви можете запропонувати своїм клієнтам наступні продукти: освіжувачі повітря для салону, годинник для автомобіля, тримачі для CD дисків. Дрібниця, а приємно!

Надіємось, що Ви зрозуміли як скласти бізнес план автомийки і відкриття цього бізнес-проекту буде прибутковим.