Скачати бізнес план сауни

В даній роботі розраховується бізнес-план сауни - товариства з обмеженою відповідальністю, що працює в сфері надання послуг. Готовий бізнес план можна скачати в нижній частині сторінки.

Товариство, засноване готелем «Надія» та фізичною особою, переобладнало на території цього готелю порожню будівлю, що знаходиться біля берега моря, в комфортабельну сауну. Сауна буде завантажена на протязі всього року. Сезонності на попит на послуги сауни спостерігатися не буде, так як вона буде працювати для клієнтів готелю «Надія», для жителів міста Новоросійська, Геленджика. Вона має головну відмінність від конкурентів у розташуванні та комфортності. Річна завантаження сауни становитиме 1800 годин на рік, що відповідає 5 годинам щоденної роботи.

Після всіх проведених розрахунках видно, що організація даного виду бізнесу дуже вигідна, так як вкладені кошти з урахуванням дисконтування, швидко окупаються за 1 рік і 11 місяців. Така окупність пояснюється тим, що для здійснення даного проекту не потрібно великих фінансових коштів і запланована кількість годин для продажу є значною.

Зміст готового бізнес плану сауни

  1. Бізнес ідея проекту
  2. Оцінка ринку і потужностей
  3. Вартість основних фондів
  4. Розміщення сауни
  5. Розрахонок видатків
  6. Кількість працівників сауни
  7. Оплата праці
  8. План реалізації бізнес-проекту
  9. Визначення фінансово-економічних показників проекту
  10. Висновок

Скачати готовий бізнес-план сауни

Бізнес-план сауни має вигляд курсової роботи студента Тюменського державного інституту мистецтва і культури в форматі Word. Об'єм проекту - 38 сторінок. Мова - російська. Скачати