Скачати готовий бізнес план ресторану Софія на українській мові

При відкритті ресторану потрібно врахувати багато ризиків та перешкод, які Вам потрібно подолати в процесі втілення в життя бізнес ідеї. Всі питання щодо створення ресторанного бізнесу мають бути розглянуті в готовому бізнес плані ресторану. Щоб переглянути базову версію цього бізнес плану, не скачуючи його, перегляньте публікацію Готовий бізнес-план ресторану Софія українською.

Бізнес-план ресторану українською

До Вашої уваги бізнес план ресторану, готовий до використання в умовах України на прикладі підприємства громадського харчування «Софія». Представлений ресторан відноситься до вищої категорії і в кінцевому результаті буде характеризуватись високим рівнем обслуговування, сучасним технологічним оснащенням і високим класом дизайну інтер’єру та екстер’єру.

В даному бізнес-плані ресторану охоплені всі етапи: від мети створення до презентації готового ресторану. Російська версія курсової роботи - Скачать готовий бізнес-план ресторану "София" (російською).

Розділи готового бізнес-плану ресторану Софія

  1. Резюме
  2. Суть проекту та характеристика продукції
  3. Оцінка ринку збуту
  4. Аналіз стану справ у галузі та оцінка конкурентоздатності
  5. План маркетингу
  6. Виробничий план
  7. Організаційний план
  8. Оцінка ризику і страхування
  9. Фінансовий план
  10. Література

Скачати готовий бізнес план ресторану

Цей бізнес проект виконаний у вигляді курсової роботи з курсу «Соціально-економічне прогнозування» Львівського національного університету. Щоб завантажити готовий бізнес план ресторану натисніть на посилання.

https://drive.google.com/open?id=0B6Q-lpcywEbkdERZR0pCaEhJNjA